Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Toruńska makieta WOŚP
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw 6:40, 12 Sty 2017    Temat postu: Toruńska makieta WOŚP

Witajcie!

O ile ktoś zagląda na to obumarłe forum...

W związku z makietą na dworcu głównym chciałem zapytać, czy nie byłoby problemem postawić przy torach wykonany przez moją żonę model stacji Międzychód Letnisko. Zawsze to fajniej by wyglądało, a i my byśmy się w ten sposób pochwalili :)

Kilka zdjęć modelu tu: forum. modelarstwo. info/threads/polskie-dworce-i-stacje-z-gotowych-zestawów.27436/#post-474856 (bez spacji po kropkach - antyspamerski filtr mnie męczy)

Pozdrawiam, Artur


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 6:41, 12 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KrzysioRut




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2309
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: TORUŃ

PostWysłany: Czw 8:20, 12 Sty 2017    Temat postu:

Forum żyje i ma się całkiem dobrze choć wpisów na nim niewiele.
Jakiś czas temu zostało częściowo ukryte dla ogółu odwiedzających.
Część modelarska pozostaje widoczna tylko dla naszych członków.
Niektórzy z nas zaglądają tu regularnie każdego dnia.

Co do dworca ... myślę że nie będzie problemu ... zapraszamy Arturze na spotkanie i do naszego grona.
Z pewnością znajdzie się miejsce na makiecie choćby na wjeździe na stację techniczną SOLECKO
dla zaprezentowania pracy twojej żoneczki ... będzie można się pochwalić i zaprezentować budynek.
Zapewne Maciej nie będzie miał nic przeciwko zaprezentowaniu nieopodal torów budynku dworca.

Pozdrawiam,
Krzysiek


Ostatnio zmieniony przez KrzysioRut dnia Czw 8:24, 12 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 13:55, 13 Sty 2017    Temat postu:

Kiedy bym mógł "podrzucić" model?
Powrót do góry
KrzysioRut




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2309
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: TORUŃ

PostWysłany: Pią 17:43, 13 Sty 2017    Temat postu:

Arturo napisał:
Kiedy bym mógł "podrzucić" model?

myślę że nawet jutro popołudniu ... na miejscu będziemy od 12 :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 19:27, 13 Sty 2017    Temat postu:

Kończę pracę o 15:20, model ok. 16 przyniosę. Gdzie to dokładnie jest?
Powrót do góry
KrzysioRut




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2309
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: TORUŃ

PostWysłany: Pią 21:05, 13 Sty 2017    Temat postu:

... budynek główny Dworzec PKP Toruń Główny schodami ruchomymi do góry na piętro i do końca korytarza
... jutro będą rozwieszone już plakaty i będzie nas widać na samym końcu jest sala VIP a w niej będziemy my
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 20:14, 14 Sty 2017    Temat postu:

Ahoj!

Opowiadałem, że kleje modele, to pokażę - a co tam :)

Cn2t Las

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

T448p

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Lxd2

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

EU05

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

I aktualnie w budowie [link widoczny dla zalogowanych]

Pozdrawiam :)
Powrót do góry
Robert Kola




Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 1556
Przeczytał: 9 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 21:41, 14 Sty 2017    Temat postu:

Witaj na naszym forum (wcześniej chyba ciebie tu nie było). Tak na szybko bo ze 'smarta', a to nie wygodne. Jest się czym chwalić. Gratuluję. Czy to wszystko w 1:45? Koniecznie musisz pokazać to na żywo.
Pozdrawiam
R>K
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 23:25, 14 Sty 2017    Temat postu:

Hej!

Nie, dopiero usłyszałem o spkizt, gdy pomagałem przy izbie pamięci na dworcu głównym.

Modele w skali 1:45, mam 1,5 wyjątku w 1:25 i miałem 1 w 1:87. Jednak najlepiej mi jest po środku :)
Powrót do góry
LeszekDM




Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 744
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Nie 17:58, 15 Sty 2017    Temat postu:

Brawo. Podoba mi się. Żałuję, że nie dane mi będzie obejrzeć na żywo. Gratuluję modelarskiego talentu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin