Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pociągiem na Barbarkę 2014

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Dział kolejowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ho-kolekcjoner




Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 1342
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 23:32, 21 Wrz 2014    Temat postu: Pociągiem na Barbarkę 2014

W dniu dzisiejszym tj. 21 września odbył się przejazd specjalny na Barbarkę.
Szkoda tylko, że dowiedziałem się o nim po fakcie.
Nie wróży to dobrze dla naszej społeczności iż takie wydarzenia przechodzą bez echa z Naszej strony.
Mimo że posiadamy na forum pracowników ARRIVY brak tu jakiejkolwiek informacji wielka szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LeszekDM




Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 744
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pon 21:31, 22 Wrz 2014    Temat postu:

To wszystko wina siatkarzy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Remaj12




Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 641
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 14:50, 23 Wrz 2014    Temat postu:

ho-kolekcjoner napisał:
W dniu dzisiejszym tj. 21 września odbył się przejazd specjalny na Barbarkę.

W tym roku był taki przejazd? Dlaczego dopiero teraz się dowiedzieliśmy? Szkoda, liczyłem że może w tym roku się uda, ale jak widać nic z tego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rybek




Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 315
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łasin

PostWysłany: Czw 21:00, 02 Paź 2014    Temat postu:

Tak gwoli ścisłości to informacji o Pociągu na Barbarkę trochę było: 16.09 - info na stronie Arrivy, 17.09 -info na Rynku Kolejowym i facebookowym profilu Arrivy. Poza tym zdaje się, ze w lokalnej toruńskiej prasie też coś było (znajomy z Torunia >meldował< mi o tym wydarzeniu). No ale fakt - koledzy pracujący w tej firmie mogli by zapodać temat. Gdybym wiedział, że jest zapotrzebowanie na tę informację to bym napisał - sory. Obiecuję poprawę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
WinD




Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 225
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń Północny

PostWysłany: Śro 10:50, 27 Mar 2019    Temat postu:

Idea przejazdów turystycznych upadła. Trzeba zadowolić się okazjonalnie spotykanymi składami towarowymi. Niedawno udało mi się uwiecznić taki skład (ostatnie zdjęcia na poniższej stronie - po kliknięciu przechodzi się do powiększenia w serwisie Google):

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Remaj12




Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 641
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Śro 12:49, 27 Mar 2019    Temat postu:

WinD napisał:
Idea przejazdów turystycznych upadła. Trzeba zadowolić się okazjonalnie spotykanymi składami towarowymi. Niedawno udało mi się uwiecznić taki skład (ostatnie zdjęcia na poniższej stronie - po kliknięciu przechodzi się do powiększenia w serwisie Google):

[link widoczny dla zalogowanych]

Szkoda, że nie wyszło z pociągami pasażerskimi... nawet gdyby do Torunia Północnego dojeżdżały... był chyba kiedyś taki projekt zakładający uruchomienie Szybkiej Kolei Miejskiej w Kujawsko-Pomorskiem między Toruniem i Bydgoszczą. Jeśli mnie pamięć nie myli to jedna z bardziej śmiałych koncepcji zakładała wyprowadzenie linii kolejowej ze stacji Toruń Północny dalej na zachód/południe. Niestety zupełnie nie mogę sobie przypomnieć jak miałby przebiegać od dworca północnego.

Miło zobaczyć zdjęcia z linii do Olka. Sam też jakiś czas temu po otrzymaniu informacji złapałem jeden skład beczek wracający z Olka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
WinD




Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 225
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń Północny

PostWysłany: Śro 15:35, 27 Mar 2019    Temat postu:

Remaj12 napisał:
Miło zobaczyć zdjęcia z linii do Olka. Sam też jakiś czas temu po otrzymaniu informacji złapałem jeden skład beczek wracający z Olka.


To podziel się zdjęciami :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Remaj12




Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 641
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 12:10, 28 Mar 2019    Temat postu:

WinD napisał:
Remaj12 napisał:
Miło zobaczyć zdjęcia z linii do Olka. Sam też jakiś czas temu po otrzymaniu informacji złapałem jeden skład beczek wracający z Olka.


To podziel się zdjęciami :-)

Zdjęć niestety nie mam - wówczas byłem bez aparatu, ale... mam film, więc coś się na pewno zmontuje, ale... czas... czas... czas... najpierw "pilny" materiał z wystawy w Grudziądzu, tuż za nim materiał z festiwalu w Sosnowcu, a dalej... na spokojnie coś w skali 1:1 :-) , ale prędzej czy później się coś się na pewno ukaże ;-) ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Dział kolejowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin