Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podziękowania dla sekcji Modelarskiej SPKiZT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LUKASZdiy




Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 1177
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob 16:13, 27 Lip 2019    Temat postu: Podziękowania dla sekcji Modelarskiej SPKiZT

W związku z zaistniała sytuacją i wygaśnięciem naszego członkostwa (dyscyplinarnym usunięciem) na mocy uchwały zarządu SPKiZT a tym samym jego sekcji modelarskiej z powodu nieopłacanie 80 zł składki członkowskiej chciałbym podziękować wszystkim kolegom i członkom tworzącym projekt "Toruńska Makieta Modułowa".
Dziękuję wam za te kilka lat wspólnej zabawy, wspólnego trudu przy organizacji imprez, budowy makiet i modelowania miniaturowej kolei.
Bije się tym samym w pierś i przepraszam za karygodne zaniedbanie z mojej strony w związku z nieopłaceniem składki. Było to wynikiem przeoczenia i skupiania się na sprawach ważniejszych także pewnego wewnętrznego konfliktu (są sprawy ważne i ważniejsze).
Zostałem już poinformowany o tym, iż prawo jest prawem, zasady zasadami i wszyscy w klubie traktowani są w równy i sprawiedliwy sposób co szanuje. W rozmowie z KR zostałem poinformowany że członkowie domagali się takiego rozwiązania sprawy, dlatego was także chce serdecznie przeprosić.

Chciałbym również podziękować Członkom Zarządu za tak perfekcyjne trzymanie się procedur RODO jak i ustawy o Stowarzyszeniach i usuniecie nas (mnie uczestnika imprezy modelarskiej w Iławie, Damiana Organizatora Imprezy modelarskiej w Iławie) w pełnej tajemnicy podczas trwania samej imprezy.. Panowie czapki z głów podczas grilla lub pełnienia służby na stacji podpisywanie uchwał ...
Przykro mi natomiast że nikt z zarządu nie miał na tyle odwagi by po tylu latach wspólnych imprez powiedzieć nam o tym prosto w oczy a jedynei ograniczyli się do usunięcia nas z forum jak i FB.


Na koniec chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim z sekcji modelarskiej za wiele lat wspólnej zabawy pod szyldem SPKiZT

Projekt Spotkania przy Toruńskej Makiecie Modułowej będzie przez nas kontynuowany pod trochę innym szyldem.

Do zobaczenia na szlaku

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez LUKASZdiy dnia Sob 16:24, 27 Lip 2019, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Damian Sikorski




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Iława

PostWysłany: Sob 18:53, 27 Lip 2019    Temat postu:

Witam . Ja też dziękuję za tyle lat WSPANIAŁYCH spotkań i rozmów jazd po makiecie i wszystkich wiadomości których uczyłem się od Was . Ale przez 80.00 zł dostać wylot z tak wspaniałego towarzystwa i tylu wspomień to żal . I nie będę już przytaczał słów Łukasza bo jeszcze bym długo pisał .Sorry moja nieuwaga ale to jest hobby a też mam sprawy rodzinne i też na karku miałem Wystawę w Iławie . Tak że szkoda alę jak zostałem pozbawiony być z tak zarąbistą załogą (w jednym pociągu ) to ja wybieram zderzak i już nie wracam. POZDRAWIAM i ŻYCZĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH SPOTKAŃ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MaciejOledzki
Administrator



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 1950
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Solec Kujawski

PostWysłany: Nie 6:45, 28 Lip 2019    Temat postu:

W odpowiedzi na Twoje insynuacje Łukaszu, jakoby uchwała o skreśleniu z listy członków Stowarzyszenia była podpisywana podczas sobotniego grilla - nic takiego nie miało miejsca. Wszystkie podpisy pod uchwałą zostały złożone w niedzielę wieczorem w Toruniu - po naszym powrocie z imprezy. Możesz mi nie wierzyć, ale tak było - z pełną odpowiedzialnością piszę o tym na wątku dostępnym publicznie.

Co do podkreślanego przez Was Łukaszu i Damianie faktu, że postawa Zarządu była nad wyraz restrykcyjna w stosunku do zawinienia, czyli nie uregulowania zaledwie 80 zł składki członkowskiej, to przypomnę, że na wywiązanie się z tego obowiązku było 365 dni roku minionego oraz ponad połowa roku bieżącego. Inni członkowie nie mieli problemu, by zrobić to w przewidzianym statutem terminie. Przypominam, że 14 czerwca wyraźnie napisałem na forum w wątku dotyczącym zbierania składek, że proszę o uregulowanie zaległości do końca czerwca i co może się stać jeśli do tego nie dojdzie. Strasznie oficjalnie, ale przypomnienia werbalne o konieczności zapłacenia składki też już były kierowane do Was nie raz.

Osobiście nie czuję żadnej satysfakcji, że stało się tak jak się stało, bo nie lubię sytuacji konfliktowych. Stowarzyszenie i sekcja modelarska TMM ma być miejscem, gdzie razem robimy to co lubimy i co pozwala nam na trochę odejść od szarej rzeczywistości. Na pewno zaistniała sytuacja, to też kolejne doświadczenie w życiu naszej małej społeczności ludzi zakręconych na punkcie kolei i modelarstwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Stowarzyszenia Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki oraz Toruńskiej Makiety Modułowej Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin